II сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про утворення постійних депутатських комісій Новомосковської міської ради VІІ скликання, затвердження їх кількісного та персонального складу

Відповідно до статті 47 та керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити постійні депутатські комісії Новомосковської міської ради VІІ скликання, а саме:
    1. Комісія з питань містобудування, землекористування та архітектури – сім депутатів.
    2. Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем – сім депутатів.
    3. Комісія з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення – сім депутатів – сім депутатів.
    4. Комісія з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста – сім депутатів.
    5. Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку – сім депутатів.
  2. Затвердити персональний склад постійних комісій Новомосковської міської ради VІІ скликання, а саме:
    • Комісія з питань містобудування, землекористування та архітектури
      • Склад комісії:
    • Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем
      • Склад комісії:
    • Комісія з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення
      • Склад комісії:
    • Комісія з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста
      • Склад комісії:
    • Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку

Секретар міської ради С.Г. Горошко

Підготував: Секретар міської ради С.Г.Горошко