Про утворення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради

Відповідно до ст.40, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», з метою запровадження ефективних механізмів системної взаємодії органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання молоді при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради (далі – Координаційна рада) та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання молоді при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради (додаток 2).

3. Затвердити план роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання на 2018 рік (додаток 3).

4. Управлінню культури, молоді, національностей і релігій забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Новомосковської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови Іванова О.О.

В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                 С.Г.Горошко