XI сесія VII скликання

«Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Кучеренко З.І.»

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Кучеренко Зінаїди Ігорівни, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. №2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, згідно п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії міської ради від 07.06.2007р. №332 «Про оренду нерухомого майна рішення , що належить до комунальної власності територіальної громади міста» (зі змінами), з врахуванням рішення сесії міської ради від 09.08.2012 № 608 « Про внесення змін до рішення сесії міської ради №332 від 07.06.2007р.», та рішення №393 від 26.12.2011р. «Про надання функцій балансоутримувача нерухомого комунального майна, що належить територіальній громаді міста Новомосковська комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська МЦ ПМСД», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська міський центр первинної медико-санітарної допомоги» укласти договір оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з фізичною особою – підприємцем Кучеренко Зінаїдою Ігорівною , загальною площею 18 кв.м. для розміщення аптечного пункту, що знаходиться за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40, строком до 31.12.2018р.

2. Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території та договору страхування приміщення.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Гінкоту Л.В., контроль покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                С.Г. Горошко