ХІІ сесія VIІ скликання

Про укладання договору оренди з ТОВ «САМАРЬ-ТВ»

Відповідно до результатів  конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська та висновків Комісії на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, згідно яких визнано переможцем конкурсу товариство з обмеженою відповідальністю «САМАРЬ – ТВ»,  на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 29, загальною площею 164,9 м.кв.,  керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна»  та  п.31 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на заключення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою м. Новомосковськ,   вул. Паланочна, 29, загальною площею 164,9 м.кв. з ТОВ «САМАРЬ-ТВ» (код ЄДРПОУ 40028498)  з 01.01.2018р. терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Переможцю конкурсу «На право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» ТОВ «САМАРЬ-ТВ»

-  здійснити оплату виконаних робіт з проведення незалежної  експертної оцінки та рецензування орендованого приміщення .

- застрахувати майно не менш, як на його ринкову вартість на користь Орендодавця.

- укласти договір з КП «Новомосковськтеплоенерго» на постачання теплової енергії з урахуванням відшкодування  втрат теплопостачання.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Резніченко Д.В.,контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської ради                                                                   С. Г. Горошко