X сесія VII скликання

Про укладання договору оренди комунального майна

Розглянувши звернення начальника КП «Новомосковськ водоканал» щодо договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Зіни Білої, 156 Б, та керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» № 22009-ХІІ від 10.04.1992р.,  п. 31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» на укладання договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Зіни Білої, 156 Б, з комунальним підприємством «Новомосковськ водоканал» терміном на 2 роки та 11 місяців.

2. Зобов’язати КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» здійснити розрахунок орендної плати згідно експертної оцінки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В, та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                            С.Г.Горошко