X сесія VII скликання

Про укладання договору оренди комунального майна

Розглянувши звернення директора міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» щодо договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Зіни Білої, 156 Б, та керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» № 22009-ХІІ від 10.04.1992р.,  п. 31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» на укладання договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Зіни Білої, 156 Б, з міським комунальним підприємством «НККП» » терміном на 2 роки та 11 місяців.

2. Зобов’язати КП «НККП» здійснити розрахунок орендної плати згідно експертної оцінки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В, та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                            С.Г. Горошко