ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІІІ сесія VIІ скликання

Про створення юридичної особи – Новомосковський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Місто добра»

З метою забезпечення соціально-правової допомоги та захисту, повноцінної реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, підвищення ефективності роботи щодо профілактики їх бездоглядності, відповідно до Законів України  «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р.  № 834 «Про затвердження Примірного положення про центр соціальної підтримки дітей та сімей», керуючись пунктом 30 частини 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу – Новомосковський  міський центр соціальної  підтримки дітей та сімей «Місто добра». 

2. Затвердити Положення про Новомосковський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Місто добра». Скорочена назва – НМЦСПДС «Місто добра» (Додаток).

3. Уповноважити начальника служби у справах дітей Кравченко І.А.  провести заходи по реєстрації юридичної особи та Положення Новомосковського міського центру соціальної підтримки для дітей та сімей «Місто добра».

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М., контроль на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту.

 

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко