XI сесія VII скликання

Про створення юридичної особи – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керуючись абзацом 2 підпунктом 30, пунктом 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  пункту 31  статті 48  прикінцевого положення Закону України «Про освіту»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливимиосвітніми потребамивід 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей  з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»  НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

2. Затвердити ПОЛОЖЕННЯ  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, скорочена назва -  ІРЦ (Додаток №1).

3. Затвердити штатну чисельність КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ в кількості 12 одиниць (Додаток №2).

4. Доручити завідуючій Міської психолого-медико-педагогічної комісії м.Новомосковська Старчевич Т.М. проведення державної реєстрації юридичної особи та положення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Начальнику управління освіти Павлік О.С.:

5.1.Вирішити питання добору кадрів та організації роботи інклюзивно-ресурсного центру.

5.2. Внести зміни в штатний розпис.

6. Начальнику фінансового управління Даковій Т.Д. забезпечити фінансування введених штатних одиниць.

7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О.С.

8. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко

Додатки: