XI сесія VII скликання

Про створення юридичної особи - комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Чебурашка» Новомосковської міської ради

Керуючись абзацом 2 підпунктом  30 пунктом 1 статті  26 Закону України від 21.05.1997 року  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України від 11.07.2001 року № 2628-ІІІ «Про дошкільну освіту», Цивільного та Господарського кодексу України,  з метою задоволення освітніх потреб територіальної громади міста та створення належних умов функціонування галузі освіти, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою:  вул. Велика Ковалівка, 14  м. Новомосковська на 11 груп потужністю 200 місць.

2. Затвердити СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (додаток № 1)

3. Затвердити штатну чисельність працівників дошкільного навчального закладу «Чебурашка» у кількості 55,81 одиниць (додаток № 2).

4. Уповноважити начальника управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Павлік О.С. провести державну реєстрацію юридичної особи та статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 2 «ЧЕБУРАШКА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О. С.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В. М.

Секретар міської ради                                                                                С.Г. Горошко