ХV сесія VIІ скликання

Про створення віддаленого місця для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг

З метою створення зручних та доступних умов отримання послуг для осіб, які обмежені у пересуванні, в частині подачі документів для отримання адміністративних послуг, відповідно до вимог ч. 4 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись ч. 1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1 .Створити віддалене місце для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг у форматі пересувного мобільного офісу для забезпечення прийому заяв та документів від осіб, які обмежені у пересуванні, яке оснащене у відповідності до технічних вимог та потреб, необхідних для забезпечення належного процесу прийому документів за допомогою портативного апаратного комплексу.

2. Для реалізації законних прав та інтересів осіб, які обмежені у пересуванні, в частині подачі документів для отримання адміністративних послуг, прийняття таких документів може здійснюватися за принципом віддаленого місця для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг за місцем перебування таких громадян.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (Морозов К.М.), контроль – на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                 С.Г. Горошко