ХІІІ сесія VIІ скликання

Про створення Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради

З метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міста Новомосковськ, керуючись п. 30 ч.1 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 56, 57, 78 Господарського кодексу України, ст. 87 Цивільного кодексу України, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Створити юридичну особу – Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради.

2.Затвердити Статут Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради (додається).

3. Сформувати статутний капітал Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради в розмірі 200 000 (двісті тисяч) гривень.

4.Фінансовому управлінню передбачити кошти на фінансування внеску до статутного капіталу Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради та щорічно передбачати фінансування видатків на утримання підприємства з міського бюджету.

5. Заступнику міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозов К.М) підготувати проект рішення на розгляд виконавчого комітету Новомосковської міської ради стосовно погодження призначення директора Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради.

6. Призначеному директору провести державну реєстрацію юридичної особи – Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства.

7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозова К.М.), контроль – на постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                            С.Г.Горошко