Про списання з балансу управління ЖКГ та КБ житлових будинків, в яких здійснена державна реєстрація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Згідно ч.18 ст.6 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись ст.40,  ч. 6 ст. 59,   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 No 301 виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.) провести списання з балансу управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради багатоквартирні будинки в яких утворені ОСББ  згідно додатку 1, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 No 301.

2. Директору ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ» (Тарасюк В.Й.) передати примірник технічної документації на будинок №3,№5 по вул. Паланочна та припинити нарахування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з дня прийняття рішення.

3. Головам ОСББ довести до відома співвласників багатоквартирних будинків зміст рішення.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.), контроль -на  першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО