VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про сплату за комунальні послуги, використані на організацію гарячого харчування учнів навчальних закладів міста

Керуючись п.5 ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997р. №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою здешевлення вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради здійснювати оплату енергоносіїв, водопостачання та водовідведення за рахунок коштів місцевого бюджету, виділених на утримання закладів освіти.

Протягом 2017р.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити виконання заходів по економії води, газу та електроенергії і входженню в лімітні призначення по їх використанню.

Протягом 2017р.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на   начальника управління освіти Павлік О. С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

Секретар міської  ради                                                                  С.Г. Горошко