ХІІІ сесія VIІ скликання

Про скликання загальних зборів Співзасновників КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА"

Розглянувши лист Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації «Про початок останнього етапу реформування комунальних ЗМІ» №81/0/122-18 від 18.01.2018 року, керуючись статями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 4 Закону України «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до пунктів 1.4, 6.5, 6.11-6.13, 6.18, 10.1 Статуту КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА", Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скликати  загальні збори Співзасновників КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА", код ЄДРПОУ 02471962, в термін, встановлений Статутом підприємства, з  наступним порядком денним:

1.1. Звіт редактора КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА" про роботу підприємства в 2015-2017 роках.

1.2. Припинення КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА" шляхом перетворення в Товариство з обмеженою відповідальністю «Газета «Новомосковська правда».

1.3. Обрання та затвердження комісії з реорганізації у кількості 3 осіб включаючи Голову комісії та членів комісії з реорганізації.

1.4. Строк та порядок  проведення реорганізації  КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА", (код ЄДРПОУ 02471962).

1.5. Припинення КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА" шляхом ліквідації.

1.6. Обрання та затвердження ліквідаційної  комісії в кількості 3 осіб, включаючи Голову ліквідаційної комісії, та членів ліквідаційної комісії.

1.7. Строк та порядок  проведення ліквідації  КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА"   код ЄДРПОУ 02471962.

2. Уповноважити заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова Костянтина Миколайовича вчинити всі необхідні дії щодо скликання  загальних зборів співзасновників КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА", представляти інтереси  Новомосковської міської ради, як Співзасновника КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА" у відносинах з іншим Співзасновником, видавцем, державними органами, об’єднаннями громадян і окремими громадянами, з наділенням права на взяття участі у голосуванні та правом підпису документів, вчинення інших дій, пов’язаних з виконанням цього рішення.

3. Уповноваженому представнику Новомосковської міської ради (Морозову К.М.) направити письмову  Вимогу щодо скликання загальних зборів співзасновників для доведення до відома Співзасновника (трудового колективу редакції), Вимогу про проведення про проведення загальних зборів співзасновників та дане рішення, зокрема, інформувати редактора КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА» (Червоноштан В.М.) про необхідність скликання і забезпечення проведення загальних зборів Співзасновників  підприємства в порядку передбаченому п.п. 6. 11., 6.18. Статуту

4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

Секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко