II сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про скликання позачергової ІІ сесії Новомосковської міської ради VІІ скликання
На  підставі  п. 8 ст. 42, п. 9 ст. 46 та п. 3 ст. 50 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», розділу ІІІ Регламенту Новомосковської міської ради VІІ скликання
ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:
I.Скликати  позачергову ІІ сесію Новомосковської  міської  ради  (VІІ скликання) 17 листопада 2015 року о 09.00 годині в залі засідань будинку  міської  ради  (вул. Радянська, 14).
II.На  позачергову сесію  винести  питання:
1.«Щодо звіту про виконання бюджету міста Новомосковська за 9 місяців 2015 року».
Доповідає: Дакова Т.Д. – заступник міського голови – начальник фінансового управління.
2.«Про внесення змін до рішення міської ради від 23 січня 2015 року №1217 «Про бюджет міста Новомосковська на 2015 рік».
3.«Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1210 від 23.01.2015р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік».
Доповідає: Морозов К.М. – заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва.
4. «Про утворення постійних депутатських комісій Новомосковської міської ради VІІ скликання».  затвердження їх кількісного та персонального складу.
Доповідає: Горошко С.Г. –  секретар Новомосковської міської ради.
5.«Про затвердження Положень про постійні депутатські комісії Новомосковської міської ради VІІ скликання».
Доповідає: Горошко С.Г. –  секретар Новомосковської міської ради.
III.Запросити на сесію депутатів, керівників установ, підприємств, організацій, політичних партій, громадських організацій, представників засобів масової інформації міста.

Секретар міської ради                                                                     С.Г. Горошко