VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про скасування рішення VI сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 12.10.2016р. № 215 «Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки товаристу з обмеженою відповідальністю фірмі «ВЛК»

Розлянувши заяву з наданими матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю фірми «ВЛК», в наслідок відсутності виникнення певних правовідносин, пов’язаних з реалізацією суб’єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, в наслідок відсутності заперечень від суб’єктів правовідносин зазначених в рішенні, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12  Земельного кодексу України та  рішенням Конституційного суду України від 16.04.2009р № 7-рп/2009, справа № 1-9/2009р. та враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

ВИРІШИЛА:

I. Скасувати рішення  VI сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 12.10.2016р. № 215 «Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки товаристу з обмеженою відповідальністю фірмі «ВЛК».

II. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                            Горошко С.Г.