III сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про скасування пункту рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних депутатів від 26.03.1997р. № 271 «Про зміну конфігурацій земельних ділянок громадянам міста» гр. Ліліцькій О.О.
Розглянувши заяву гр. Кривко Олександра Сергійовича, Акт депутатської комісії від 24.05.2012 року, керуючись  ст. ст. 7, 13, 14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 118, 120 Земельного кодексу України та  враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

I. Скасувати пункт рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних депутатів від 26.03.1997р. № 271 «Про зміну конфігурацій земельних ділянок громадянам міста», викладений в наступній редакції «Ліліцька О.О., пров. Піщаний 27, пл. 830 м2».

II.Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію – першого заступника міського голови (Карачевцев Ю.В.).