ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламного засобу ФОП Кальмус С. В.

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 15.03.2017 р. № 269 (одностороння, несвітлова рекламна конструкція, S = 15,59 м²), 15.03.2018 р., фізичній особі - підприємцю Кальмус Сергію Валерійовичу скасувати вищезазначений дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

2. ФОП Кальмус С. В. в десятиденний термін з дня отримання даного рішення демонтувати рекламний засіб за адресою: вул. Гетьманська, 34, на фасаді будівлі.

3. Інформацію про демонтаж надати до Робочого органу - відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради в триденний  термін з дня демонтажу.

4. В разі невиконання ФОП Кальмус С. В. демонтажу рекламного засобу, КП НККП (Пивоваров С. Г.) провести демонтаж рекламної конструкції в термін до 01.07.2018 р.

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С. Г. Горошко