XI сесія VII скликання

Про скасування дозволу на оренду спортивної зали колегіуму № 11

Розглянувши звернення  директора колегіуму № 11 Третьякової Т.М. про невиконання умов договору оренди спортивної зали приватним підприємцем Лубенським І.В. відповідно рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2017 р. № 333 «Про дозвіл на оренду спортивної зали колегіуму № 11».

Керуючись підпунктом 15 пунктом 1 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування України», Господарським та Цивільним кодексами України, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати дозвіл на оренду спортивної зали колегіуму №11 приватному підприємцю Лубенському І.В.

2. Вважати рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2017 р. № 333 «Про дозвіл  оренди спортивної зали колегіуму № 11 за адресою вул.Г.Зелінського, 5, м. Новомосковськ», таким що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О.С.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської ради                                                                 С.Г. Горошко