Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, анулювання договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів та демонтаж рекламних засобів ТОВ «Октагон - Аутдор»

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з розміщенням рекламних засобів без відповідних дозволів на розміщення зовнішньої реклами (не переоформлення дозволів на розміщення зовнішньої реклами відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»), Товариству з Обмеженою Відповідальністю «Октагон - Аутдор» (ТОВ «Октагон – Аутдор») скасувати дозволи на розміщення зовнішньої реклами від 16.02.2005 р.:

- № 15 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція «Білборд») за адресою: вул. Гетьманська (Радянська), в р-ні буд. 40 (ринку «Вечірній»);

- № 16 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція «Білборд») за адресою: вул. Сучкова, в районі ж/б № 52;

- № 17 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція «Білборд») за адресою: пл. Перемоги, в районі Центрального ринку;

- № 18 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція «Білборд») за адресою: вул. Сучкова, в районі кафе «Венеція».

2. ТОВ «Октагон - Аутдор» в десятиденний термін з дня отримання даного рішення демонтувати рекламні засоби за вищезазначеними адресами.

3. Інформацію про демонтаж  надати до Робочого органу - відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради в триденний  термін з дня демонтажу.

4. В разі невиконання ТОВ «Октагон - Аутдор» демонтажу рекламних засобів, КП НККП (Пивоваров С. Г.) провести демонтаж рекламних засобів в термін до 01.07.2018 р..

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С. Г. Горошко