Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, анулювання договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів та демонтаж рекламних засобів ФОП Шатохін В. П.

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, на підставі рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 15.03.2017 р. № 172 «Про відмову в продовженні терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 26.03.2001 р. № 55/а, № 55/б ФОП Шатохіна В. П.», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. ФОП Шатохіну Володимиру Петровичу скасувати дозволи на розміщення зовнішньої реклами від 26.03.2001 р:

- № 55/а (щитова, 6×3 м, площею 7,35 м² проекція) за адресою: вул. Гетьманська (Радянська), на газоні, в районі ж/б № 15;

- № 55/б (щитова, 6×3 м, площею 7,35 м² проекція) за адресою: перехрестя вул. Сучкова та вул. Спаської, навпроти Мінімаркету та анулювати договори на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів від 27.02.2013 р. № 32/270213 та № 33/270213.

2. ФОП Шатохіну В. П. в десятиденний термін з дня отримання даного рішення демонтувати рекламні засоби за вищезазначеними адресами.

3. Інформацію про демонтаж  надати до Робочого органу - відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради в триденний  термін з дня демонтажу.

4. В разі невиконання ФОП Шатохіним В. П. демонтажу рекламних засобів, КП НККП (Пивоваров С. Г.) провести демонтаж рекламних засобів.

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                С. Г. Горошко