ХVІ сесія VIІ скликання

Про скасування державного акту на право постійного користування землею

Розглянувши заяву приватного підприємства «Шанс-Довір’я» про скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, в зв’язку з добровільною відмовою від права постійного користування земельною ділянкою,   керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділом 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст.  59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12,   141, 142 Земельного кодексу України та   враховуючи протокол засідання і доручення комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Скасувати підпункт 3 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних  депутатів від 29.05.1996р. № 469 «Про затвердження державних актів на право постійного користування землею», викладений в наступній редакції « ПП «Шанс-Довір’я» під магазин по вул. Спаській 42, площею 0,1164 га», припинити право постійного користування земельною ділянкою та вважати таким, що втратив чинність  державний акт на право постійного користування землею, виданий  приватному підприємству «Шанс-Довір’я» згідно рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних депутатів від 29.05.1996р. № 469  (Бланк II-ДП № 003405) на земельну ділянку, площею 0,1164 га, розташовану за адресою: м. Новомосковськ, вул. Спаська 42, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею НМ № 124 від 04.06.1996 р.

II. Відповідним установам внести зміни до Державної земельно-кадастрової реєстрації.

ІII. Координацію по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.),  контроль та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко