VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про скасування державного акту на право постійного користування землею

Розглянувши заяву Новомосковської районної державної адміністрації Дніпропетровської області про скасування державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, в зв’язку з  добровільною відмовою від права постійного користування землею,   керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділом 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12,   141, 142 Земельного кодексу України та  враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Скасувати абзац 4 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних депутатів від 17.04.1996р. № 377 «Про затвердження  державних актів на право постійного користування землею», викладений в наступній редакції «Новомосковській районній державній адміністрації під Новомосковську районну державну адміністрацію пл. 0,4999га по вул. Шевченко 7», припинити право постійного користування земельною ділянкою та вважати таким, що втратив чинність  державний акт на право постійного користування землею, виданий   Новомосковській районній державній адміністрації згідно рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради народних депутатів від 17.04.1996р. № 377  (Бланк серії ДП) на земельну ділянку, площею 0,4999 га, розташовану за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченко 7,   зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею НМ № 131 від 18.04.1996 р.

II. Відповідним установам внести зміни до Державної земельно-кадастрової реєстрації.

ІII.  Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.)

Секретар міської ради                                                                  Горошко С.Г.