Про результати розгляду звітів про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 2016 рік

Відповідно до п.3 ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», приймаючи до уваги Протокол засідання комісії щодо розгляду звітів про фінансово-господарську діяльність підприємств і організацій (установ, закладів), які належать до комунальної власності від 09.03.2017 року №1 виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Інформацію першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.) щодо результатів комісії про розгляд звітів про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за 2016 рік прийняти до відома (додається).

2. Роботу комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», комунального підприємства «Профдезінфекція», міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс», міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», комунального закладу «Рятувально-водолазна служба» визнати задовільною.

3. Роботу комунального підприємства «Трубник» визнати  незадовільною.

4. За результатами розгляду звітів рекомендувати:

4.1. Керівнику комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» (Головко О.М.) посилити роботу по  впровадженню енергозберігаючих заходів.

4.2. Керівнику комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Пивоваров С.Г) щомісяця до 25 числа надавати до управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради план робіт на наступний місяць та до 10 числа звіт про виконані роботи за попередній місяць.

4.3. Керівнику комунального підприємства «Профдезінфекція» (Мазницький Є.В.) активізувати  роботу щодо збільшення  кількості  договорів на виконання послуг з  дератизації, дезінсекції та дезінфекції.

4.4. Керівнику міського комунального підприємства «Новомосковський  комбінат комунальних підприємств» (Нетудихатка С.Ф.) активізувати  роботу щодо збільшення  кількості  договорів на вивезення ТПВ.

4.5. Керівнику комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» (Федорченко В.А.) посилити роботу по  впровадженню енергозберігаючих заходів.

4.6. Керівнику комунального підприємства «Трубник» (Кравченко Л.С.) підготувати рішення виконавчого комітету щодо підвищення тарифів на послуги підприємства на засідання виконавчого комітету, яке відбудеться в квітні 2017 року.

5. Заступнику міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (Морозов К.М.) до 01.06.2017 року організувати роботу щодо проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», комунального підприємства «Трубник».

6. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.) розглянути питання щодо причин виникнення заборгованості міського комунального підприємства «Новомосковськміськтранс».

7. Контроль  щодо виконання даного рішення покласти на першого заступника  міського голови Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко