XI сесія VII скликання

Про реорганізацію навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Керуючись абз. 2 п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997 року  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 6 ст. 11 Закону України від 13.05.1999 року № 651- ХІV «Про загальну середню освіту»  з метою створення належних умов функціонування галузі освіти та надання освітніх послуг Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати шляхом перетворення навчально – виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ»

2. Затвердити СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ» (додаток № 1).

3. Доручити директору КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ» (Чорна Н.Й.) здійснити державну реєстрацію статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Начальнику управління освіти (Павлік О.С.) привести штатний розпис КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ» до нормативів чинного законодавства України.

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на   начальника управління освіти Павлік О. С.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської  ради                                               С.Г. Горошко

Додатки: