ХІІІ сесія VIІ скликання

Про прийняття на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради комунального майна, що знаходиться в оренді

Керуючись статтями 25, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного використання об’єктів нерухомого майна, які перебувають у власності територіальної громади міста Новомосковська, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради прийняти на баланс об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності територіальної громади міста Новомосковська згідно Додатку 1.

2. Управлінню житлово- комунального господарства та капітального будівництва, управлінню освіти, Новомосковському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в місячний термін, з моменту                 прийняття цього рішення, передати Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради за актами приймання-передачі об’єкти нерухомого майна, згідно Додатку 1.

3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіду С.Ю.), контроль – на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва  (Морозов К.М.).

Секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко