VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська комп’ютерної техніки та обладнання «Електронна черга»

Враховуючи лист Німецької федеральної компанії «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» від 18.01.2017/01, відповідно до ст. 327 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська  комп’ютерну  техніку та обладнання «Електронна черга» згідно  додатку №1.

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головному бухгалтеру виконавчого комітету (Терханова Л.Г.) забезпечити прийняття на баланс виконавчого комітету Новомосковської міської ради комп’ютерної техніки та обладнання «Електронна черга» згідно  додатку №1.

3. Координацію за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Чуднівець А.С., контроль – на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

Секретар міської ради                                                                         С.Г.Горошко