ХХ сесія VІI скликання

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ комбінованої каналопромивочної машини, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради від 16.08.2019 №493-17/VІІ «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з балансу департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ комбіновановану каналопромивочну машину Weterna 8000 на базі шасі Ford Cargo 1833 DC, та передати на баланс на праві господарського відання управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в місячний термін з моменту прийняття цього рішення передати безкоштовно на праві господарського відання комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» комбіновановану каналопромивочну машину Weterna 8000 на базі шасі Ford Cargo 1833 DC.

3. Затвердити склад комісії для прийняття комбінованованої каналопромивочної машини Weterna 8000 на базі шасі Ford Cargo 1833 DC (Додаток 1).

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО