XI сесія VII скликання

Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція»

У зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради та Новомосковської районної ради, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити комунальне підприємство "Новомосковська радіоредакція" (код ЄДРПОУ 24242038) шляхом ліквідації.

2. Створити комісію з ліквідації юридичної особи – комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради у складі згідно з додатком 1.

3. Комісії з ліквідації:

3.1.Повідомити державного реєстратора про припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.2.Забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи в засобі масової інформації та на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

3.3.Протягом шести місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» Новомосковської міської ради та Новомосковської районної ради здійснити дії, пов’язані з ліквідацією підприємства згідно з вимогами чинного законодавства України.

3.4. Скласти проміжний і ліквідаційний баланси та подати їх на затвердження.

4. Доручити виконавчому комітету Новомосковської міської ради затвердження проміжного і ліквідаційного балансів (акту ліквідаційної комісії).

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства " Новомосковська радіоредакція " три місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації комунального підприємства " Новомосковська радіоредакція ".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Новомосковської міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

Секретар міської ради                                                                         С.Г.Горошко