XI сесія VII скликання

Про припинення договору оренди земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю ТОВ «Лайма»

Розглянувши доповідну записку юридичного управління, погоджену в.о. міського голови, секретарем міської ради, відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, в зв’язку із набуттям права власності на житлові будинки, будівлі або споруди, що розташовані на орендованій іншою особою земельній ділянці, відповідно до ст.120, пункту «е» ч.1, ст. 141 Земельного кодексу України  та ч.3 ст.7, ст. 31 Закону України "Про оренду землі", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру», Рішення ІІІ сесії VІІ скликання Новомосковської міської ради «Про затвердження порядку оформлення право установчих документів на земельні ділянки  у м. Новомосковську» від 21.01.2016 р. № 25 та враховуючи висновки та доручення комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

I. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з  Товариством з обмеженою відповідальністю «Лайма» (ідентифікаційний код 13447748), від 28.12.1999 року, реєстраційний номер 005, на земельну ділянку по пл. Героїв (Леніна) 7А, площею 0,2288 га, землі змішаного використання – комерційне використання та житлова забудова.

- Право власності на житлові будинки, будівлі та споруди, що розташовані на орендованій земельній ділянці належать іншим особам;

- Термін дії договору оренди земельної ділянки на який його було укладено, закінчився;

- Відповідно до п. 69 рішення XХХ сесії п’ятого скликання Новомосковської міської ради № 881 від 26.02.2010 р. «Про передачу земельних ділянок у користування», договір оренди земельної ділянки укладений з ТОВ «Лайма», закінчився;

- Відповідно до п. 69 рішення XХХ сесії п’ятого скликання Новомосковської міської ради № 881 від 26.02.2010 р. «Про передачу земельних ділянок у користування», дія рішення міської ради  від 18.08.1999 р. № 714 в частині передачі земельної ділянки ТОВ «Лайма», закінчилась;

1.1 Договір оренди земельної ділянки від 28.12.1999 року, реєстраційний номер 005, зняти з державної реєстрації.

1.2 Набувачам права власності на нерухоме майно – гр. Білоусову Владиславу Євгеновичу, гр. Ткаліч Олегу Петровичу, гр. Фурсі Ларисі Іванівні, оформити правоустановчі документи на вищезазначену земельну ділянку відповідно до рішення ІІІ сесії VІІ скликання Новомосковської міської ради від 21.01.2016 р. № 25 «Про затвердження порядку оформлення право установчих документів на земельні ділянки  у м. Новомосковську».

ІI.  Протягом двох місяців з моменту прийняття даного рішення укласти відповідну угоду з міською радою.

ІІІ. Здійснити державну реєстрацію угоди про припинення договору оренди земельної ділянки згідно діючого законодавства.

IV. Відповідним установам внести зміни до  Державної земельно-кадастрової реєстрації.

V. Відділу земельних відносин повідомити набувачів права власності на нерухоме майно про необхідність оформлення права користування земельними ділянками.

VI. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.),  координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                            Горошко С.Г.