Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 20.08.2008 р. № 129 ФОП Калініченко Л. О.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Калініченко Людмили Олексіївни від 05.11.2018р. № 008531/18, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Калініченко Л. О. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 20.08.2008 р. № 129 (щитовий,  окремо розташований рекламний засіб, S = 3,15 м²), за адресою:  на розі вул. Тургенєва та вул. Спаської, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Калініченко Л.О. в п’ятиденний термін з дати прийняття даного рішення укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами управління економіки (Надточеєва В. А.), контроль на заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва  Морозова К. М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г.ГОРОШКО