Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 21.12.2005 р. № 39 ФОП Слободянюк В. О.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Слободянюк Віктора Олексійовича, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Слободянюку Віктору Олексійовичу термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 21.12.2005 р. № 39 (щитовий, двосторонній, світловий, окремо розташований рекламний засіб (сіті-лайт) за адресою: вул. Сучкова, в районі ж/б № 52, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Слободянюку В. О. в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради            С. Г. Горошко