ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 16.07.2008 р. № 128 ТОВ « Агро Ком »

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Агро – Ком», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ТОВ « Агро Ком » термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 16.07.2008 р. № 132 (щитовий, окремо розташований рекламний засіб, розміром 3,99 м²), за адресою: на розі вул. Тургенєва та вул. Спаська  терміном на 1 (один) рік.

2.ТОВ « Агро Ком » укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                      С. Г. Горошко