Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.04.2006 р. № 71 ФОП Юрченко В. Ф.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Юрченко Володимира Федоровича, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України "Про рекламу", п.а п/п 13 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Юрченко В. Ф. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.04.2006 р. № 71 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція (біл - борд), S = 12,23 м², за адресою: перехрестя вул. Сучкова та вул. Кущівська, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП  Юрченко В. Ф. в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                             С. Г. Горошко