Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 24.09.2003 р. № 76 ПНВП «Арт - Студіо»

Розглянувши заяву Приватного науково – виробничого підприємства «Арт - Студіо», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України "Про рекламу", п.а п/п 13 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ПНВП «Арт - Студіо» термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 24.09.2003 р. № 76 (щитова, двостороння, окремо розташована рекламна конструкція (білборд), 3 × 6 м, за адресою: вул. Сучкова, на газоні, в районі ж/б № 29, терміном на 1 (один) рік.

2. ПНВП «Арт - Студіо» в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                            С. Г. Горошко