Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 28.01.2004 р. № 79 ТОВ «РИМ 2000»

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «РИМ2000», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ТОВ «РИМ 2000» термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 28.01.2004 р. № 79 (щитова, двостороння рекламна конструкція «Білборд», S = 8,96 м²), за адресою: вул. Сучкова, на газоні, в районі ж/б № 23 терміном на 1 (один) рік.

2. ТОВ «РИМ2000» в п’ятиденний термін укласти додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                         С. Г. Горошко