Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.02.2015 р. № 202 ФОП Литвиненко В. С.

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Литвиненко Вадима Сергійовича, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Литвиненко В. С. термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 25.02.2015 р. № 202 (щитовий, двосторонній, рекламний засіб «Лайт - бокс», площею 1,68 м²), за адресою: вул. Гетьманська (Радянська), в районі будівлі № 40, на опорі, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Литвиненко В. С. в п’ятиденний термін укласти додаткову угоду до договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                С. Г. Горошко