Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009 р. № 136, № 137 ФОП Гречко Л. А.

заяви фізичної особи – підприємця Гречко Лариси Анатоліївни, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Гречко Л. А. термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 22.07.2009 р.:

- № 136 (виносна рекламна конструкція) за адресою: вул. Гетьманська, р – н  № 54, на узбіччі дороги;

- № 137 (рекламна конструкція, вказівний знак), S = 0,75 м², за адресою: вул. Гетьманська, р – н № 54, на опорі освітлення, терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Гречко Л. А. укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткові угоди до договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                  С. Г. Горошко