Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 24.02.2006 р. № 44, № 45 та від 21.12.2005 р. № 34 ФОП Борош Г. Ю.

Розглянувши заяви фізичної особи – підприємця Борош Галини Юріївни, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 24.02.2006 р. № 44, № 45 та від 21.12.2005 р. № 34 (щитові, двосторонні, світлові, окремо розташовані рекламні засоби типу «Сітілайт» за адресою:

- вул. Гетьманська, на газоні, в районі ж/б № 28;

- вул. Гетьманська, на газоні, в районі ж/б № 30;

- вул. Гетьманська, на газоні, в районі торгівельного центру «Сіті», терміном   на 1 (один) рік.

2. ФОП Борош Г. Ю. в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткові угоди до договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                              С. Г. Горошко