Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 26.05.2010 р. № 146, 147 ФОП Перепечкіну А. С.

Розглянувши заяви фізичної особи – підприємця Перепечкіна Андрія Сергійовича, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ФОП Перепечкіну А. С. термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 26.05.2010 р. № 146, 147 (щитові, двосторонні, світлові,  окремо розташовані рекламні конструкції (№ 2, № 1), розміром 2,8 м² (сіті - лайти), за адресою:  вул. Гетьманська, на газоні, в районі буд. № 50 терміном на 1 (один) рік.

2. ФОП Перепечкіну А. С. укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткові угоди до договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволу.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради            С. Г. Горошко