Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 27.08.14 р. № 197, № 198 ДП ДОСС-ГР «Центральний»

Розглянувши заяви ДП ДОСС-ГР «Центральний» м. Новомосковськ, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п.а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від  23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ДП ДОСС-ГР «Центральний» м. Новомосковськ термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 27.08.2014 р.:

- № 197 (щитовий, двосторонній, рекламний засіб на опорі освітлення «Лайт - бокс», площею 1,68 м²), за адресою: вул. 195 Стрілкової дивізії, в районі будівлі № 17, на опорі освітлення;

- № 198 (щитовий, двосторонній, рекламний засіб на опорі освітлення «Лайт - бокс», площею 1,68 м²), за адресою: вул. Гетьманська, в районі ж/б № 31, на опорі освітлення, терміном на 1 (один) рік.

2. ДП ДОСС-ГР «Центральний» м. Новомосковськ в п’ятиденний термін укласти додаткові угоди до договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко