Про продовження маршруту №18 до мікрорайону Красний Кут

Розглянувши звернення мешканців міста щодо встановлення автобусного сполучення з мікрорайоном Красний Кут, з метою поліпшення транспортного обслуговування населення, відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству №21 від 15.05.1995 року «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити автобусний маршрут загального користування №18 «Автовокзал – ЦРЛ» до мікрорайону Красний Кут та внести відповідні зміни в розклад руху автобусів.

2. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Пивоваров С.Г.) улаштувати з дотриманням  діючих вимог ДБН та прийняти на баланс зупинку громадського транспорту по вул. Красний Кут, в районі будинку №32 з встановленням відповідного дорожнього знаку 5.41.1 «Пункт зупинки автобусу» – 1 одиницю.

3. Внести в затверджений Перелік зупинок громадського транспорту у м. Новомосковську наступну зупинку:

Назва  зупинки

Сторона

Мікрорайон Красний Кут

права

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління транспорту та  зв’язку (Поздняков М.А.), контроль на першого заступника міського голови Ю.В. Карачевцева.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко