ХІІІ сесія VIІ скликання

Про продовження договору оренди ТОВ ФК «Дніпро»

Розглянувши лист генерального директора ТОВ ФК «Дніпро» від 28.12.2017 № 205 на продовження дії договору оренди міського стадіону «Металург» № 1/3 від 01.01.2014р. за адресою:
м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 6, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на продовження договору оренди міського стадіону «Металург» за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 6, строком до 31.12.2018 р.

2. Зобов’язати орендаря:

- виконати експертну оцінку орендованого приміщення та отримати рецензію експертної оцінки.

- застрахувати майно не менш, як на його ринкову вартість на користь Орендодавця.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери (Ляшок В.М.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко