ХІІІ сесія VIІ скликання

Про продовження договору ФОП Сокрут О.В.

Розглянувши лист ФОП «Сокрута О.В.» від 28.11.2017 на продовження договору оренди приміщення за адресою: м. Новомосковськ, вул. О.Мітягіна, 23, площею 867,6 кв.м., керуючись Законом України
«Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992р. № 2209-ХІІ зі змінами та доповненнями, п.31 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на продовження договору оренди приміщення за адресою: м. Новомосковськ, вул. О.Мітягіна, 23, площею 867,6 кв.м., строком на три роки.

2. Зобов’язати орендаря:

- виконати експертну оцінку орендованого приміщення та отримати рецензію експертної оцінки.

- застрахувати майно не менш, як на його ринкову вартість на користь Орендодавця.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери (Ляшок В.М.), контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                          С. Г. Горошко