ПРОЕКТ РІШЕННЯ

III сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про продовження дії договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська Комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому

Розглянувши звернення Комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 р. № 2209-XII зі змінами та доповненнями, згідно п.31 ст. 26, п.5 ст. 60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії Новомосковської міської ради від 07.06.2007 р. № 332 «Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста», Новомосковська міська рада 

ВИРІШИЛА:

1.         Надати управлінню культури та туризму дозвіл на продовження договору оренди нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська  Комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому, яке використовується під клуб підлітків за місцем проживання «Ровесник», що знаходиться за адресою: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 116, загальною площею 80,8 кв.м.  Терміном до 31.12.2016р.  

2.   Орендарю укласти договір на участь у витратах з утримання будинку та прилеглої до нього території, та договору страхування приміщення.  

3.  Контроль та координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на  начальника управління культури та туризму Шаликіна В.П.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                               С.Г.Горошко  

Підготував: начальник управління культури та туризму                              В.П.Шаликін

Узгоджено: Секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко 

Перший заступник міського голови                                                              Ю.В.Карачевцев

Заступник міського голови -                                                          В.М.Ляшок                                                                                       

В.о. начальника юридичного управління                                Д.О.Устименко