Про попередній розгляд змін до рішення Новомосковської міської ради № 218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік»

Керуючись п.1 абз. «а» ч.1 ст.27, п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», виконавчий комітет Новомосковської  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити внесення  змін у додаток 2 до рішення  Новомосковської міської ради №218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік», а саме:

Розділ 2.5 «Фізична культура та спорт», абзац «Основні завдання» доповнити наступним змістом:

- придбання  дитячого ігрового майданчика.

2. Управлінню економіки виконавчого комітету винести дане  рішення на затвердження  сесії Новомосковської міської ради.

3. Координацію роботи та контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва К.М.Морозова.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                     С.Г.Горошко