«Про погодження заходів на виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини міста Новомосковська на 2016-2020 рр.» у 2017 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Відповідно до ч.1 ст. 3, ч.2 ст. 13 Закону України «Про культуру», ст. 6, ст. 11, ст. 23  Закону України «Про охорону культурної спадщини», ст. 27,28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» на виконання  «Програми охорони, збереження та використання

об’єктів культурної спадщини міста Новомосковська на 2016-2020 рр.» з метою захисту, збереження та використання об’єктів культурної спадщини  в суспільному житті м. Новомосковська,  захисту традицій середовища в інтересах нинішнього та майбутнього поколінь виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити Пропозиції щодо реалізації «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини міста Новомосковська на 2016-2020 рр.» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік (Додаток № 1).

2. Погодити Календарний план виконання «Програми охорони, збереження та використання об’єктів культурної спадщини міста Новомосковська на 2016-2020 рр.» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік (Додаток № 2).

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                                   С.Г. Горошко