«Про погодження внесення доповнень до міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» по КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР»

Керуючись п.п. 1  п. «а», «б» ч. І , ст.. 27,  ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 27.02.2015 р. № 1239 «Про затвердження міської програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», з метою реалізації  Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», формування позитивного ставлення до лікування серед хворих на туберкульоз, враховуючи рішення Новомосковської міської ради від 20.05.2016р. № 118 «Про зміни штатної чисельності працівників закладів охорони здоров’я міста», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести доповнення  до Додатку 2 «Перелік завдань і заходів міської цільової програми Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», а саме: доповнити відповідальні за виконання підпункту 5.4. Введення на території міста соціальної  підтримки хворих на туберкульоз 1 – 3 категорій у підтримуючій фазі лікування у вигляді продуктових наборів, - КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР».

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР» Письменного Ю.В..

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д..

В.о міського голови,

секретар міської ради                                                                   С.Г.Горошко