Про погодження Програми соціально- економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2017рік

Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням оцінки реального стану економіки міста, на основі   аналізу   виконання  програми   соціально-економічного  та  культурного   розвитку   міста в 2016 році та цілей і заходів, визначених затвердженими місцевими програмами.

Показники  соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік сформовано за прогнозами управлінь, відділів міськвиконкому, структурних підрозділів міста.

Основною метою Програми є створення умов для забезпечення стабільного економічного зростання, модернізації інфраструктури міста, поліпшення бізнес-клімату та створення сприятливих умов для залучення інвестицій, підвищення стандартів життя та ефективності соціального захисту населення.

Розглянувши основні показники програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік, з урахуванням оцінки реального стану економіки міста та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" ст.26 ч.1 п.22, виконавчий комітет  міської ради  вирішив :

1.Узгодити програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік (додатки 1,2,3,4) та направити її в установленому порядку на затвердження до міської ради.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М..

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко