Про погодження проекту міської цільової Програми «Забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом у м. Новомосковську на 2018 – 2022 роки»

З метою соціального захисту і створення у період до 2022 року умов для реалізації державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа відповідно до Житлового кодексу Української РСР, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житловий фонд соціального призначення», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити міську цільову програму «Забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом у м. Новомосковську на 2018 – 2022 роки (додається).

2. Витрати на здійснення заходів щодо виконання міської цільової програми «Забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом у м. Новомосковську на 2018 – 2022 роки» здійснювати за рахунок коштів державного, обласного, місцевого бюджету згідно із затвердженими обсягами, відповідно до чинного законодавства.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей (Кравченко І.А.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко